Dieta
Indywidualna
W 100% dopasowana do Ciebie.
Uwzględniająca specjalne
preferencje i potrzeby żywieniowe
Specjalnie dla Ciebie
Skrojona… na miarę
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby diety Smart Diet, zarówno klasyczna, jak i zdrowotne, odpowiadały na najczęstsze potrzeby i spełniały oczekiwania naszych klientów. Wiemy jednak doskonale, że istnieją pewne uwarunkowania zdrowotne lub preferencje smakowe wymagające wyjątkowych propozycji. Dlatego też z ogromną przyjemnością skomponujemy dietę specjalnie dla Ciebie, niezależnie od tego, czy Twoje wymagania będą podyktowane kwestiami medycznymi, celem, który chcesz osiągnąć, czy przyzwyczajeniami. Nasze diety pozwolą Ci zadbać o zdrowie, a jednocześnie sprawią, że będziesz mógł czerpać przyjemność z codziennych posiłków.
O diecie
indywidualnej
Smart Diet
Najlepsze rozwiązanie dla osób
z chorobami dietozależnymi
W przypadku tego rodzaju schorzeń sposób odżywiania ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i komfortu życia. W Smart Diet przygotowujemy diety odpowiednie dla osób z alergiami pokarmowymi, zagrożonych cukrzycą/ z jej początkami, posiadających stomię, cierpiących na refluks, zespół jelita drażliwego, chorobę Hashimoto, Leśniowskiego–Crohna, czy różnego rodzaju nowotwory.
Gdy ciężko trenujesz...
Diety indywidualne Smart Diet doceniają również sportowcy. Opracowujemy je z uwzględnieniem m.in. rodzaju i częstotliwości wykonywanych ćwiczeń, zapotrzebowania energetycznego i celu, jaki dana osoba chce osiągnąć. A nasze wygodne opakowania sprawdzają się świetnie także w przestrzeni siłowni, zatem możesz sięgnąć po swój posiłek, kiedy tylko potrzebujesz.
...lub masz specjalne wymagania
Zdajemy sobie sprawę, że tak jak różnimy się gustem w zakresie ubioru, kierunków podróży, czy literatury, tak samo każdy z nas ma nieco lub bardzo odmienne upodobania kulinarne. Nie dziwi nas zamiłowanie do niecodziennych zestawień produktów, czy to, że na śniadanie lubisz posiłki rybne, a na obiad jajecznicę. Stając naprzeciw Twoim potrzebom, chętnie podejmiemy się opracowania i dostarczania w pełni zbilansowanych posiłków, zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. Bo życie powinno smakować dokładnie tak, jak tego oczekujesz.
Pewność
indywidualnego
podejścia
Jeżeli nam zaufasz, możesz być pewien, że profesjonalny zespół dietetyków z wieloletnim doświadczeniem w oparciu o najświeższą wiedzę z zakresu dietetyki opracuje dla Ciebie w pełni zindywidualizowany, bezpieczny plan żywieniowy uwzględniający Twój stan zdrowia, płeć, wiek, wzrost, wagę, styl życia, rodzaj wykonywanej pracy, potrzeby i oczekiwania. Nie uznajemy żadnych utartych schematów, zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań. Tak zaplanujemy Twoje posiłki, aby zawierały optymalne proporcje składników odżywczych, nawet jeśli z jakichś względów preferujesz raczej mało urozmaicony jadłospis. Zastąpimy także w smaczny i ciekawy sposób produkty, z których musiałeś zrezygnować, abyś znów cieszył się pełnią smaków.
Formularz
Zamówienia
1. Oblicz cenę
2. Podaj adres dostawy
3. Zapłać
Typ diety
Ilość kalorii
Ilość dni w tygodniu:
Czas abonamentu:
Data rozpoczęcia
Posiadasz kod rabatowy?
Kod rabatowy
Dieta indywidualna ze względu na swój szczególny charakter nie ma stałego cennika, aby ustalić szczegóły zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: biuro@smartdiet.pl
0 zł 0 zł
na dzień
0 zł 0 zł
za miesiąc
Po 2 miesiącach
5% RABATU
dla stałych klientów!
Bezpieczenstwo płatności
elektronicznych zapewnia
Imię i nazwisko:
Adres (Ulica, numer domu, numer mieszkania)
Telefon
Email
Pietro *
Nr Klatki *
Kod klatki *
(* Pola nieobowiązkowe)
Jak o nas uslyszałeś
Chcesz dołączyc dodatkowe informacje?
Dodatkowe informacje i pytania


Dziękujemy za
złożenie zamówienia
lub
Wykonaj przelew na konto
66 1030 0019 0109 8503 0013 8571
Dokonaj
Płatności elektronicznej
Zapłać online
Bezpieczenstwo płatności
elektronicznych zapewnia
Kontakt

Facebook Polub nas na   Facebook

Biuro biuro@smartdiet.pl

Telefon +48 600 215 035 Pn-Pt 9:00 – 17:00 Ndz 10:00 – 15:00

Konto (Citibank) 66 1030 0019 0109 8503 0013 8571

Adres Ingrid Morgan Sp. z o.o.
ul. Skarbka z Gór 130/7
03-287 Warszawa
NIP 5242795431

Rozumiem
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, możesz wyłączyć funkcję ciasteczek w swojej przeglądarce.
Ładowanie