Zdrowo
Smacznie
Skutecznie
Filozofia Smart Diet
Smart Diet to profesjonalny catering dietetyczny o ugruntowanej pozycji na stołecznym rynku. Wyróżnia nas jakość, dzięki czemu posiadamy zarówno wieloletnich, jak i wciąż nowych klientów. Opieramy się o aktualną, światową wiedzę z dziedziny dietetyki i sięgamy po najlepsze produkty. Oferowane przez nas posiłki są nie tylko optymalnie skomponowane i dobrane do indywidualnych potrzeb, ale również smaczne i urozmaicone. By cieszyły Cię każdego dnia, niezależnie od rodzaju diety, którą wybierzesz.
Co zyskasz?
Przede wszystkim zdrowie. Pewność, że każdego dnia dostarczasz swojemu organizmowi idealnie zbilansowane posiłki, które nie tylko sycą, ale przede wszystkim odżywiają Twoje ciało, pozwalając cieszyć się szczupłą sylwetką oraz świetnym samopoczuciem. Ponadto nawet kilkanaście godzin tygodniowo. Zakupy oraz codzienne gotowanie i planowanie zdrowych posiłków wymagają nie tylko wiedzy, ale także czasu. Catering dietetyczny Smart Diet z dostawą do biura i domu pozwoli Ci zaoszczędzić go naprawdę sporo. Zyskujesz zatem zdrowie, lepszy wygląd i samopoczucie, pewność smacznej, zbilansowanej diety oraz czas. Czy nie tego właśnie szukałeś?
Mądre podejście
do odżywiania
Smacznie i Zdrowo!
Tworząc Smart Diet, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo, smak oraz pewność osiągniętych rezultatów. Sprawdź nas i pozwól się przekonać, ile może zmienić profesjonalnie przygotowana dieta dobrana do Twoich potrzeb.
Dlaczego warto
nam zaufać?
Catering dietetyczny Smart Diet to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Łączymy wiedzę naszych dietetyków, umiejętności szefa kuchni i jego zespołu z rzetelnością dostawców, aby móc zaproponować Ci usługi na najwyższym poziomie. Z przyjemnością dobierzemy z naszej oferty lub specjalnie skomponujemy dietę odpowiednią dla potrzeb Twojego organizmu. Następnie przygotujemy dla Ciebie smaczne posiłki w oparciu o świeże, zdrowe produkty od sprawdzonych dostawców. W naszych daniach znajdziesz m.in. warzywa i owoce z ekologicznych upraw oraz mięso z certyfikatem QAFP. Przyrządzamy je w kuchni spełniającej rygorystyczne wymogi systemu HACCP. Posiłki dostarczymy do Ciebie zawsze o czasie, we wskazane miejsce na terenie Warszawy oraz wybranych okolic.
Zdrowie jest fit
Zdrowa, odpowiednio dobrana dieta to taka, która zapewni Ci zarówno świetne samopoczucie, jak i wygląd. Poprawi sylwetkę, stan skóry i zwiększy wydajność organizmu. Wybierając Smart Diet, bądź pewien, iż niezależnie od tego, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, czy zbudować masę mięśniową – wesprzemy Cię w osiągnięciu wyznaczonego celu. Dzięki bogatej wiedzy i umiejętnościom możemy zaproponować rozwiązania odpowiadające różnym potrzebom, co doceniają także zawodowi sportowcy. Zaufaj Smart Diet i przekonaj się, że nasze diety naprawdę działają!
Aplikacja online
do oceny posiłków
Jesteśmy jedynym Cateringiem, w którym Dajemy wszystkim abonentom
możliwość oceniania każdego posiłku poprzez naszą Aplikację online.
Bez logowania i bez kłopotu!
Średnia ocena naszych dań:
4.7
Kontakt

Facebook Polub nas na   Facebook

Biuro biuro@smartdiet.pl

Telefon +48 600 215 035 Pn-Pt 9:00 – 17:00 Ndz 10:00 – 15:00

Konto (Citibank) 66 1030 0019 0109 8503 0013 8571

Adres Ingrid Morgan Sp. z o.o.
ul. Skarbka z Gór 130/7
03-287 Warszawa
NIP 5242795431

Rozumiem
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, możesz wyłączyć funkcję ciasteczek w swojej przeglądarce.
Ładowanie