Jedzą u nas

Magdalena Mróz

Magdalena Mróz

Sport to jej największa i jedyna miłość, a sala treningowa to jej drugi dom. Studentka fizjoterapii, instruktor kulturystyki i trx, specjalista siłowy, trener Muay Thai. Jako członek Polskiej Kadry Tajskiego Boksu Magdalena regularnie startuje w zawodach zarówno na skale krajową jak i międzynarodową. Jej największym osiągnięciem do tej pory jest Wicemistrzostwo Polski i Mistrzostwo Europy.

Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk

1458651_512852082216001_1476272280477104214_n

Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk to polska aktorka serialowa, filmowa, teatralna, a także dubbingowa. Ponadto jest także wokalistką, tancerką oraz producentką filmową. Od 9 lat związana jest z Teatrem Muzycznym „ROMA” w Warszawie, gdzie zagrała w największych spektaklach m.in. „Upiór w Operze”, „Koty”, „Akademia Pana Kleksa”, „Les Miserables”, „Ale Musicale”, czy „Najlepsze z Romy”. Obecnie występuję w światowym hicie wśród musicali – „Mamma Mia”, gdzie wciela się w postać Ali oraz zespół wokalny. Gościnnie zagrała także w Teatrze Muzycznym w Gliwicach w spektaklu „High School Musial on stage”. Od 8 lat pracuję w polskim dubbingu, gdzie wciela się w role w wielu popularnych filmach i serialach. Jest polskim głosem „Violetty”, obecnie najbardziej popularny serial Disneya na całym świecie oraz głosem samego „Pinokia”. Udziela także swojego głosu w charakterze lektorki w licznych reklamach radiowych oraz spotach telewizyjnych. Wystąpiła również w kilku filmach fabularnych m.in. „Disco Polo”, „Wichry Kołymy” oraz kilku serialach np. „Niania”, „Na Wspólnej”, „Barwy Szczęścia”. Aktualnie Agnieszkę podziwiać można w telewizyjnym serialu „Na dobre i na złe”. gdzie wciela się w postać pielęgniarki.

Izabella Bujniewicz

12283045_10206799502778883_377269734_n (1)

 

Ur. 1972 r. w Białogardzie. Absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni im. D. Baduszkowej oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie (logopedia). Debiutowała w gdyńskim T. Muzycznym w „Skrzypku na dachu” (Chawa). Występowała na scenach teatrów muzycznych i dramatycznych w Polsce oraz poza granicami kraju. W 2001 r. grała w spektaklu „Chess” (skomponowanym przez członków zespołu Abba) , który uhonorowany został nagrodą Stowarzyszenia INTHEGA za najlepszy musical w Niemczech (rola- Svetlana Sergevskaya). Warszawski Teatr Muzyczny Roma dał jej przyjemność grania i rozwijania swoich pasji artystycznych m. in. w : „Miss Saigon”, „Grease” (rola Jan), „Taniec Wampirów” (Rebeca), „Koty” (Plameczka Pac, Angelika), „Akademia Pana Kleksa” (Multiflora) , „Les Miserables”, „Mamma Mia!”(Rosie). Jej głos można usłyszeć w bajkach
i programach tv, ponieważ jest również dubbingowcem i lektorem („Król Lew”, „Marry Poppins”, „Higlytown Heroes”, „Miasteczko Halloween”, „King Kong”, „Animalia”, „Alicja w Krainie Czarów” i inne).

Lena Zuchniak

Smart

Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie.Od najmłodszych lat związana ze sceną muzyczną. Laureatka wielu konkursów wokalnych. Współpracowała z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Brała udział w programach TV min.: „Tęczowy Music Box”, „Co jest grane?”, „Randka w ciemno”, oraz wielu koncertach(min. występ w Pałacu Prezydenckim, na festiwalach w Opolu, Sopocie i innych) jako wokalistka i saksofonistka. Od 10 lat związana z TVP1 i teleturniejem muzycznym „Jaka to melodia?” jako wokalistka i saksofonistka. W roku 1997 współpracowała z Teatrem „BUFFO” w Warszawie („Metro”-wokalistka). W roku 2013 współpracowała z Teatrem „KOMEDIA” w Warszawie. („Klatka wariatek”-trener wokalny, asystent kierownika muzycznego). Od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym „ROMA” w Warszawie w charakterze wokalistki, asystentki kierownika muzycznego oraz dyrygenta (w musicalach: „Miss Sajgon”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia pana Kleksa”, „Upiór w operze” , „Les Miserables”,„Aladyn”, „Deszczowa Piosenka”, „Ale Musicale”, „Mamma Mia”, ”Alicja w krainie czarów”, „Last Five Years”).

Dominika Costro

blog-modowy-fashion-blog-najlepsze-blogi-modowe-znane-blogi-modowe-mk-michael-kors-zalando-merg.pl-costro-modelka-moda-2015-lato-2015-fuerza-blogerki-fashionistka-10-1024x680

 

Od 8 lat zajmuje się modelingiem. Jej przygoda zaczęła się w 2009 roku, kiedy została miss Fotomodels Poland. Finalistka Queen of Poland i Fotomodels Poland w Dubaju, Hiszpani oraz w Tunezji. Modelka i fotomodelka w TVN i TVP. Stylistka i wizażystka.
Prowadzi jeden z najlepszych w Polsce blog modowo-lifestylowy.

HACCP
hccp
Ingrid Morgan
ingrid-morgan
Ladies Gym
ladies-gym
Selgros
selgros
City fit
cityfit
Fundacja DASZRADE
Fundacja Daszrade