Jak działamy?

Konsultacja dietetyczna

Konsultacja dietetyczna

Wystarczy, że wypełnisz formularz zamówienia. Na podstawie Twoich odpowiedzi nasz dietetyk ustali Twoje potrzeby żywieniowe oraz dobierze właściwy dla Ciebie plan diety, biorąc pod uwagę Twój tryb życia, płeć, stan zdrowia, a przede wszystkim cel, jaki chcesz osiągnąć: zgubienie zbędnych kilogramów lub zdrowe odżywianie.

 

 

 

 

 

Wyśmienite i świeże posiłki

Posiłki

Smart Diet oferuje wyżywienie całodzienne w postaci 5 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji lub częściowe (3 dowolne posiłki). Istnieje możliwość wykluczenia z diety nietolerowanych przez Ciebie produktów oraz przygotowania diety zgodnie ze wskazówkami Twojego trenera personalnego, lekarza lub dietetyka.

 

 

 

 

 

Najwyższa Jakość Składników

Kuchnia

Gotujemy pod okiem jednego z najlepszych w Warszawie szefów kuchni. Dania są komponowane z najwyższej jakości składników. Stawiamy na świeżość i jakość. Używamy przypraw z różnych stron świata nie tylko ze względu na smak, lecz również ich pozytywne działanie na organizm człowieka.

 

 

 

 

 

 

Dostosowane do badań naukowych

Filozofia żywienia

Projektując nasze diety, bazujemy na najnowszych badaniach naukowych. Zgodnie z nimi preferujemy dietę zrównoważoną – złożoną z białek, tłuszczów i węglowodanów, obfitującą w witaminy, sole mineralne i błonnik – która opiera się na Piramidzie Zdrowego Żywienia. Staramy się również używać jak największej liczby produktów z niskim indeksem glikemicznym.

Nasz dietetyk opracowuje menu w porozumieniu z szefem kuchni i weryfikuje kaloryczność każdego dziennego zestawu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że posiłki Smart Diet dostarczają Ci dokładnie tyle kalorii i składników odżywczych, ile potrzebujesz.

 

 

 

 

Hermetyczne Opakowania

Opakowania

Posiłki Smart Diet są pakowane w hermetycznie zamykane opakowania jednorazowe typu Duni, które pozostawiają dania świeże przez długi czas. Dzięki opakowaniom Duni obiady i inne posiłki, które spożywasz na ciepło, możesz z łatwością podgrzać bez wyjmowania jedzenia z pudełka. Wystarczy odchylić folię i wstawić opakowanie do kuchenki mikrofalowej lub piekarnika.

 

 

 

 

 

Darmowa Dostawa w SmartDiet

Darmowa Dostawy

W diecie Optimal,  dopłata w wysokości 5zł za dzień dostawy obowiązuje na obszarach takich jak: Rembertów, Wesoła.

Dokładną godzinę i miejsce dostawy ustalamy indywidualnie, uwzględniając Twoje potrzeby. Jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś zawiesić abonament, możesz to zrobić w każdej chwili. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym najpóźniej dzień roboczy przed datą dostawy, przed godziną 12.00, od poniedziałku do niedzieli.

 

 

 

 

 

Opłaty

Opłaty

Klientom oferujemy dwa sposoby płatności: przelew bankowy lub płatność gotówką. Jeśli chcesz płacić gotówką – przygotuj odpowiednią kwotę i zapłać naszemu kurierowi w dniu dostawy. Za zamówioną dietę płacisz z góry za cały okres abonamentowy. Koszt abonamentu jest wyceniany zgodnie z cennikiem. Cena diety personalnej ustalana jest indywidualnie. Wykluczenie każdej grupy produktów w diecie Optimal wiąże się z dopłatą w wysokości 10 zł do ceny, za każdy dzień diety. W diecie zrównoważonej, Optimal w ramach abonamentu można wykluczyć trzy produkty, ale nie grupy produktów. Rezygnacja w diecie wegetariańskiej z warzyw jest odpłatne, każdy jeden wykluczony produkt to koszt 5 zł do ceny, za każdy dzień diety.

HACCP
hccp
Ingrid Morgan
ingrid-morgan
Ladies Gym
ladies-gym
Selgros
selgros
City fit
cityfit
Fundacja DASZRADE
Fundacja Daszrade