Rozumiem
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, możesz wyłączyć funkcję ciasteczek w swojej przeglądarce.
Ładowanie
×
Bądź fit już teraz! Zamów Smart Diet
Dieta
Indywidualna
W 100% dopasowana do Ciebie.
Uwzględniająca specjalne
preferencje i potrzeby żywieniowe
Specjalnie dla Ciebie
Skrojona… na miarę
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby diety Smart Diet, zarówno klasyczna, jak i zdrowotne, odpowiadały na najczęstsze potrzeby i spełniały oczekiwania naszych klientów. Wiemy jednak doskonale, że istnieją pewne uwarunkowania zdrowotne lub preferencje smakowe wymagające wyjątkowych propozycji. Dlatego też z ogromną przyjemnością skomponujemy dietę specjalnie dla Ciebie, niezależnie od tego, czy Twoje wymagania będą podyktowane kwestiami medycznymi, celem, który chcesz osiągnąć, czy przyzwyczajeniami. Nasze diety pozwolą Ci zadbać o zdrowie, a jednocześnie sprawią, że będziesz mógł czerpać przyjemność z codziennych posiłków.
O diecie
indywidualnej
Smart Diet
Najlepsze rozwiązanie dla osób
z chorobami dietozależnymi
W przypadku tego rodzaju schorzeń sposób odżywiania ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i komfortu życia. W Smart Diet przygotowujemy diety odpowiednie dla osób z alergiami pokarmowymi, zagrożonych cukrzycą/ z jej początkami, posiadających stomię, cierpiących na refluks, zespół jelita drażliwego, chorobę Hashimoto, Leśniowskiego–Crohna, czy różnego rodzaju nowotwory.
Gdy ciężko trenujesz...
Diety indywidualne Smart Diet doceniają również sportowcy. Opracowujemy je z uwzględnieniem m.in. rodzaju i częstotliwości wykonywanych ćwiczeń, zapotrzebowania energetycznego i celu, jaki dana osoba chce osiągnąć. A nasze wygodne opakowania sprawdzają się świetnie także w przestrzeni siłowni, zatem możesz sięgnąć po swój posiłek, kiedy tylko potrzebujesz.
...lub masz specjalne wymagania
Zdajemy sobie sprawę, że tak jak różnimy się gustem w zakresie ubioru, kierunków podróży, czy literatury, tak samo każdy z nas ma nieco lub bardzo odmienne upodobania kulinarne. Nie dziwi nas zamiłowanie do niecodziennych zestawień produktów, czy to, że na śniadanie lubisz posiłki rybne, a na obiad jajecznicę. Stając naprzeciw Twoim potrzebom, chętnie podejmiemy się opracowania i dostarczania w pełni zbilansowanych posiłków, zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. Bo życie powinno smakować dokładnie tak, jak tego oczekujesz.
Pewność
indywidualnego
podejścia
Jeżeli nam zaufasz, możesz być pewien, że profesjonalny zespół dietetyków z wieloletnim doświadczeniem w oparciu o najświeższą wiedzę z zakresu dietetyki opracuje dla Ciebie w pełni zindywidualizowany, bezpieczny plan żywieniowy uwzględniający Twój stan zdrowia, płeć, wiek, wzrost, wagę, styl życia, rodzaj wykonywanej pracy, potrzeby i oczekiwania. Nie uznajemy żadnych utartych schematów, zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań. Tak zaplanujemy Twoje posiłki, aby zawierały optymalne proporcje składników odżywczych, nawet jeśli z jakichś względów preferujesz raczej mało urozmaicony jadłospis. Zastąpimy także w smaczny i ciekawy sposób produkty, z których musiałeś zrezygnować, abyś znów cieszył się pełnią smaków.
Formularz
Zamówienia
1. Oblicz cenę
2. Podaj adres dostawy
3. Zapłać
Typ diety
Ilość kalorii
Ilość dni w tygodniu:
Czas abonamentu:
Data rozpoczęcia
Posiadasz kod rabatowy?
Kod rabatowy
Dieta indywidualna ze względu na swój szczególny charakter nie ma stałego cennika, aby ustalić szczegóły zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: biuro@smartdiet.pl
0 zł 0 zł
na dzień
0 zł 0 zł
za miesiąc
Po 2 miesiącach
5% RABATU
dla stałych klientów!
Bezpieczenstwo płatności
elektronicznych zapewnia
Imię i nazwisko:
Adres (Ulica, numer domu, numer mieszkania)
Telefon
Email
Pietro *
Nr Klatki *
Kod klatki *
(* Pola nieobowiązkowe)
Jak o nas uslyszałeś
Chcesz dołączyc dodatkowe informacje?
Dodatkowe informacje i pytania


Dziękujemy za
złożenie zamówienia
lub
Wykonaj przelew na konto
66 1030 0019 0109 8503 0013 8571
Dokonaj
Płatności elektronicznej
Zapłać online
Bezpieczenstwo płatności
elektronicznych zapewnia
Poradnik

Czy mogę wykluczyć wybrane składniki w swojej diecie?
Jaka kaloryczność diety jest dla mnie odpowiednia?
Czy powinienem zamówić jedną z diet zdrowotnych?
W jakich opakowaniach dostarczane są posiłki Smart Diet?
Czy mogę wybrać kaloryczność danej diety?
Ile posiłków otrzymam w ramach diety Smart Diet?
Chcę schudnąć, która dieta z oferty Smart Diet będzie dla mnie najlepsza?
Dlaczego powinienem wybrać właśnie Smart Diet?
Czy dostawa obejmuje moje miejsce zamieszkania/ pracy?
Czy dieta pudełkowa z dostawą jest dla mnie?
Na jakie zniżki mogę liczyć, korzystając z usług Smart Diet?
Czy wybierając Smart Diet, w tym np. dietę niskokaloryczną, mogę mieć pewność,
że dostarczam organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych?
W jakich godzinach realizowane są dostawy w mojej okolicy?
Czy mogę wykluczyć wybrane składniki w swojej diecie?

Tak, oczywiście. Z wszystkich oferowanych przez nas diet (oprócz diety DLA MATEK KARMIĄCYCH) można wykluczyć bezpłatnie 3 dowolnie wybrane składniki. Rezygnacja z każdego kolejnego produktu wiąże się z dodatkową opłatą wysokości 5 zł/ dzień. W przypadku wyłączenia grupy produktów takich, jak: nabiał krowi czy gluten, obowiązuje dopłata 10 zł za każdą grupę/ dzień. Z diety DLA MATEK KARMIĄCYCH można bezpłatnie wykluczyć aż 4 wybrane składniki. W przypadku gdy ze względu na wskazania medyczne czy preferencje smakowe chcesz wyeliminować większą liczbę produktów, sugerujemy wybranie DIETY INDYWIDUALNEJ, która zostanie opracowana w pełni zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Jaka kaloryczność diety jest dla mnie odpowiednia?

Ustalając dobowe zapotrzebowanie energetyczne danej osoby, dietetyk bierze pod uwagę takie uwarunkowania, jak: wiek, masa ciała, wzrost, płeć, rodzaj wykonywanej pracy, styl życia i uprawiana aktywność fizyczna. Wszelkiego rodzaju kalkulatory BMR (zapotrzebowania kalorycznego) dostępne w internecie dostarczają jedynie pewnych ogólnych informacji o zapotrzebowaniu kalorycznym danego organizmu niezbędnym do zachowania funkcji życiowych i nie powinno się ich traktować jako wyznacznika w ustalaniu diety. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z optymalną dla Ciebie kalorycznością – skontaktuj się z nami, specjaliści Smart Diet z przyjemnością pomogą wybrać najlepszą dla Ciebie opcję.

Czy powinienem zamówić jedną z diet zdrowotnych?

Jeżeli zadajesz sobie takie pytanie, prawdopodobnie cierpisz na jakiegoś rodzaju dolegliwość. Wszystkie z oferowanych przez nas diet są w 100% bezpieczne i opracowywane pod okiem doświadczonego zespołu specjalistów. Zatem nawet jeśli masz jedynie pewne podejrzenia, że cierpisz na daną przypadłość – możesz skorzystać z odpowiedniej dla Twojego problemu propozycji i obserwować swój organizm przez okres do 3 miesięcy. Gdy okaże się, że przypuszczenia były mylne – kilka tygodni diety eliminacyjnej nie wpłynie negatywnie na Twoje ciało. W tym czasie bezwzględnie zalecamy jednak udanie się do lekarza specjalisty i wykonanie niezbędnych badań potwierdzających lub wykluczających dane schorzenie.

W jakich opakowaniach dostarczane są posiłki Smart Diet?

Stosujemy hermetyczne opakowania jednorazowe typu Duni oraz pojemniki PP z wieczkiem. Dzięki temu przygotowane posiłki zachowują dłużej świeżość. Ograniczamy też do minimum ryzyko rozszczelnienia, możesz zatem zabrać swój lunch do pracy w ulubionej torebce od projektanta. Ponadto nasze opakowania są przystosowane do podgrzewania w piekarniku lub kuchence mikrofalowej bez konieczności wyjmowania jedzenia. Wystarczy jedynie nakłuć folię. Prosto i wygodnie.

Czy mogę wybrać kaloryczność danej diety?

Tak, wszystkie oferowane przez nas diety dostępne są w kaloryczności 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal. Wyjątek stanowi dieta DLA MATEK KARMIĄCYCH, którą z racji specyficznego zapotrzebowania energetycznego kobiet w tym okresie, przygotowaliśmy w kaloryczności 1500 i 2000 kcal. Istnieje również możliwość indywidualnego opracowania wybranej diety w większej niż standardowo dostępna kaloryczności. W tym celu zapraszamy do kontaktu z nami.

Ile posiłków otrzymam w ramach diety
Smart Diet?

Zgodnie z zaleceniami dietetycznymi codziennie przygotowujemy dla Ciebie 5 posiłków. Niezależnie od rodzaju wybranej diety otrzymasz od nas: śniadanie, II śniadanie, lunch, podwieczorek, kolację. Każdy z wymienionych posiłków zapakowany jest oddzielnie, wszystkie dostarczone razem z samego rana we wskazane przez Ciebie miejsce. Ty decydujesz, czy będziesz otrzymywał swoje zamówienie 5 czy 7 dni w tygodniu. W ramach diety indywidualnej zestaw może zawierać mniej lub więcej niż 5  posiłków.

Chcę schudnąć, która dieta z oferty
Smart Diet będzie dla mnie najlepsza?

Jeśli nie cierpisz na żadne nietolerancje pokarmowe ani inne schorzenia dietozależne, nie jesteś wegetarianką/wegetarianinem, ani matką karmiącą – dieta klasyczna, inaczej dieta zrównoważona, będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Stanowi ona najbardziej urozmaiconą propozycję z naszej oferty. Dieta klasyczna jest idealnie skomponowana pod względem wartości odżywczych i zapewni Twojemu organizmowi zdrową energię, jednocześnie pozwalając Ci schudnąć. Dieta zbilansowana z dostawą to właściwy wybór dla osób ceniących różnorodność smaku, dobre samopoczucie, szczupłą sylwetkę i wygodę.

Dlaczego powinienem wybrać właśnie Smart Diet?

Wpisując w wyszukiwarkę „catering dietetyczny Warszawa”, czy „dieta pudełkowa Warszawa” z pewnością znajdziesz wiele propozycji. Nie dyskredytujemy naszej konkurencji, co więcej bardzo ją szanujemy. Niestety obecnie na rynku działa wiele mało rzetelnych firm oferujących catering dietetyczny, często na co najmniej wątpliwym poziomie. My ze swojej strony możemy dać Ci gwarancję, że oferowane przez Smart Diet diety zostały opracowane przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a przygotowywane przez naszego szefa kuchni posiłki są zgodne z wybraną przez Ciebie kalorycznością i zawierają wyłącznie świeże, najwyższej jakości produkty.

Czy dostawa obejmuje moje miejsce zamieszkania/pracy?

Realizujemy zamówienia na terenie Warszawy i okolic. Obszar bezpłatnej dostawy obejmuje stolicę (wyłączając Rembertów i Wesołą ), a także Marki i Ząbki. W przypadku pozostałych okolic cena ustalana jest indywidualnie.

Czy dieta pudełkowa z dostawą jest dla mnie?

Smart Diet to dieta pudełkowa z dostawą do domu i biura odpowiednia dla wszystkich osób dorosłych. Dbających o zdrowie, chcących schudnąć i/lub zachować szczupłą sylwetkę. Sprawdzony, dobry catering dietetyczny z dostawą, taki jak nasz, to pewność zbilansowanych posiłków, wygody i oszczędności czasu.

Na jakie zniżki mogę liczyć, korzystając z usług Smart Diet?

Oferujemy szeroki wachlarz zniżek dla naszych klientów:

  • 5% za dwa zestawy pod jedne drzwi
  • 5% za stałą kontynuację przez minimum 40 dni
  • 5% za polecenie nas znajomym, którzy złożą i opłacą zamówienie
  • 10% za dostawę pod 1 drzwi 2 zestawów i stałą kontynuację (minimum 40 dni) w rejonie Zielonej Białołęki (zniżka obejmuje ulice: Skarbka z Gór, Berensona, Głębocka, Lewandów, Kartograficzna, Sieczna, Podłużna, Internetowa)

Zniżek Smart Diet nie można ze sobą łączyć.

Czy wybierając Smart Diet, w tym np. dietę niskokaloryczną, mogę mieć pewność, że dostarczam organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych?

Tak. Podczas przygotowania posiłków sięgamy wyłącznie po produkty najwyższej jakości, zawsze świeże, od sprawdzonych dostawców. Dbamy, aby każdy oferowany przez nas zestaw był idealnie zbilansowany, pełen witamin i składników odżywczych. Co więcej, nasze posiłki komponujemy z wykorzystaniem tzw. superfoods, czyli produktów o wyjątkowo pozytywnym wpływie na organizm. Zaliczają się do nich m.in. owoce goji, komosa ryżowa, spirulina, młody zielony jęczmień, jak również brokuły, dynia, jarmuż, siemię lniane, żurawina, kasza jaglana czy rokitnik.

W jakich godzinach realizowane są dostawy w mojej okolicy?

Kurierzy Smart Diet pracują w godzinach nocno-porannych między 01:00 a 08:00 rano. Jeśli chcesz poznać dokładny przedział godzinowy, w jakim nasze zestawy są dostarczane w Twojej okolicy – skontaktuj się z naszym biurem: mailowo (biuro@smartdiet.pl) lub telefonicznie (+48 600 215 035).

Poradnik
Czy mogę wykluczyć wybrane składniki w swojej diecie?
Jaka kaloryczność diety jest dla mnie odpowiednia?
Czy powinienem zamówić jedną z diet zdrowotnych?
W jakich opakowaniach dostarczane są posiłki Smart Diet?
Czy mogę wybrać kaloryczność danej diety?
Ile posiłków otrzymam w ramach diety Smart Diet?
Chcę schudnąć, która dieta z oferty Smart Diet będzie dla mnie najlepsza?
Dlaczego powinienem wybrać właśnie Smart Diet?
Czy dostawa obejmuje moje miejsce zamieszkania/pracy?
Czy dieta pudełkowa z dostawą jest dla mnie?
Na jakie zniżki mogę liczyć, korzystając z usług Smart Diet?
Czy wybierając Smart Diet, w tym np. dietę niskokaloryczną,
mogę mieć pewność, że dostarczam organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych?
W jakich godzinach realizowane są dostawy w mojej okolicy?
Kontakt

Facebook Polub nas na   Facebook

Biuro biuro@smartdiet.pl

Telefon +48 600 215 035 Pn-Pt 9:00 – 17:00 Ndz 10:00 – 15:00

Konto (Citibank) 66 1030 0019 0109 8503 0013 8571

Adres Ingrid Morgan Sp. z o.o.
ul. Skarbka z Gór 130/7
03-287 Warszawa
NIP 5242795431